1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby
  • 4 osoby
Oferty specjalne Sprawdź termin Lokalizacja

W najbliższej przyszłości!

Hotel *** Kopernik

Drodzy Goście

Dla podniesienia standardu oraz jeszcze lepszych warunków hotelowo-gastronomicznych rozbudowaliśmy Hotel Kopernik w Olsztynie. Nasz hotel powiększył się dodatkowo o dwie sale konferencyjne na łączną ilość 160 miejsc oraz nowoczesną restaurację. Istnieje możliwość połączenia sal konferencyjnych z restauracją, co stworzy komfortowe warunki do organizacji bankietów oraz innych wydarzeń okolicznościowych nawet do 350 osób.

Zaplecze naszej restauracji tworzy nowo wybudowana kuchnia, w której z wielką pasją pracują doświadczeni kucharze. Nowa karta menu jest nastawiona na zdrowe i tradycyjne jedzenie. Znajdziecie tu Państwo zarówno zdrowe przekąski, dania mięsne, owoce morza oraz pyszne desery.

Zmieniamy się dla Was!

W nowej części znajdować się będzie dodatkowych 27 pokoi. Dotychczasowy hotel zostanie poddany drobnym modyfikacjom. Zmianie ulegnie główne wejście do naszego hotelu, recepcja oraz powiększone zostanie lobby. Do Państwa dyspozycji będą 62 miejsca postojowe, w tym 23 w garażu podziemnym z bezpośrednim wejściem do hotelu.
W pierwszej połowie 2017 roku, planujemy zakończyć rozpoczętą inwestycję i oddać nowo wybudowany obiekt do Państwa dyspozycji.

Dołożymy wszelkich starań by prowadzone prace budowlane były jak najmniej uciążliwe dla naszych Drogich Gości. Szczególnie ruch samochodowy na terenie hotelu będzie podlegał zmianom – prosimy o śledzenie informacji na ten temat i dziękujemy za zrozumienie.

Zmieniamy się dla Was!

Zarząd i pracownicy Hotelu Kopernik w Olsztynie


 
 
 
 
 
 
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij