1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby
  • 4 osoby
Oferty specjalne Sprawdź termin Lokalizacja
2017-12-09

Po oficjalnych wystąpieniach i przecięciu wstęgi przez prezesa Zarządu Hotele Olsztyn Sp. z o.o., Pana Bartłomieja Wasilewskiego, Dyrektora Generalnego Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie Pana Pawła Żukowskiego oraz Dyrektora Departamentu Jednostek Nadzorowanych i Podległych w Ministerstwie Rozwoju Pana Jakuba Modrzejewskiego goście zostali zaproszeni na degustację potraw serwowanych przez Szefa kuchni. Następnie goście mieli możliwość zapoznania się ze specyfiką obiektu oraz skorzystania z udogodnień oferowanych przez hotel.  

W nowej części hotelu oddano do użytku 27 nowocześnie wyposażonych pokoi, wielofunkcyjną salę bankietowo-konferencyjną z mobilnymi ścianami, mogącą pomieścić nawet do 300 osób, restaurację oraz garaż podziemny. Obiekt posiada całodobową recepcję z przestronnym lobby, klimatyzowane pokoje z bezprzewodowym internetem oraz parking.  

W uroczystości związanej z oddaniem do użytku pierwszego etapu modernizacji obiektu uczestniczyli oprócz oficjeli z ministerstwa i rady nadzorczej, przedstawiciele władz lokalnych i wielu instytucji z całego regionu. W drugim etapie modernizacji, który ma ruszyć na początku przyszłego roku zaplanowane jest uruchomienie między innymi strefy SPA z saunami, basenem, jacuzzi, grotą solną, gabinetem masażu i salą fitness. Powstanie także restauracja klubowa oraz wyremontowane zostaną pozostałe pokoje.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij